Zobacz, co jeszcze jest możliwe w pielęgnacji skóry z niedoskonałościami

Skóra z niedoskonałościami, wypryskami lub nadmiernym wydzielaniem sebum wymaga specjalnej, dostosowanej do jej potrzeb pielęgnacji. Niezwykle ważna jest systematyczność i rutynowe czynności. Ponieważ problem wyprysków i nadmiernego wydzielania sebum ma różne podłoża i często charakter przewlekły, tylko codzienna i prawidłowa pielęgnacja skóry jest w stanie zapewnić nam jej ładny i zdrowy wygląd.

 

Systematyczne oczyszczanie twarzy, złuszczanie, tonizowanie i nawilżanie pomoże usunąć niedoskonałości i wypryski, zapobiegać powstawaniu nowych, powstrzymywać rozwój stanu zapalnego, który oprócz tego, że jest stanem chorobowym może przyczyniać się również do powstawania szpecących blizn.

 

- Dr Urszula Brumer

Rutyna pielęgnacji

Droga do skóry bez wyprysków zaczyna się od odpowiedniego oczyszczania.
Visibly Clear® Spot Proofing™ to linia produktów do codziennej rutyny pielęgnacji w walce przeciw niedoskonałościom i wypryskom. Zadbaj o swoją skórę w 3 krokach.

 • 1. UMYJ

  Umyj skórę rano i wieczorem, stosując Żel do mycia twarzy

 • 2. OCZYŚĆ

  Oczyść skórę za pomocą Wygładzającego peelingu do twarzy oraz Toniku micelarnego

 • 3. CHROŃ

  Chroń skórę przed wypryskami i pielęgnuj za pomocą Nawilżającego kremu do twarzy.

  W zależności od potrzeb skóry, stosuj Żel myjący i maskę do twarzy 2 w 1.

Poznaj produkty z linii Neutrogena® Visibly Clear® Spot Proofing™

Produkty z linii NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™ łączą w sobie delikatne działanie z silnymi właściwościami zwalczającymi wypryski. Skóra pozostaje oczyszczona i bardziej odporna na pojawianie się nowych wyprysków.

Produkty z linii NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™:
• nie zatykają porów
• wyróżniają się przyjemnym i świeżym zapachem
• charakteryzuje je beztłuszczowa formuła z kwasem salicylowym

NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™

Żel do mycia twarzy

Żelowa formuła, która po spienieniu usuwa zanieczyszczenia i redukuje wypryski na skórze, nie naruszając przy tym jej naturalnej bariery ochronnej. 

200 ml

NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™

Wygładzający peeling do twarzy

Zawiera substancje złuszczające naturalnego pochodzenia. Formuła pomaga wzmacniać naturalny proces odnowy skóry na powierzchni, zwalczając jednocześnie istniejące wypryski.

150 ml

NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™

Tonik micelarny

Bezalkoholowa formuła z cząsteczkami miceli skutecznie usuwa zanieczyszczenia bez wysuszania skóry

200 ml

NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™

Nawilżający krem do twarzy

Lekki, łatwo wchłaniający się krem zapewnia całodzienne nawilżenie skóry, pozostawia ją miękką, nie zatyka przy tym porów. 

50 ml

NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™

Żel myjący i maska do twarzy 2 w 1

Może być stosowana codziennie w charakterze pieniącego się żelu lub nakładana jako maseczka w zależności od potrzeb skóry.

150 ml

Walcz z wypryskami, nie ze swoją skórą

Nowa linia produktów NEUTROGENA® Visibly Clear® Spot Proofing™ działa od warstwy zewnętrznej skóry, delikatnie usuwając zanieczyszczenia. Składnik aktywny w postaci kwasu salicylowego pomaga zwalczać niedoskonałości skóry.

Zastosowana technologia ClearDefend™ redukuje istniejące wypryski skóry, wnikając głęboko w jej pory, a przy tym - w sprawdzony sposób - pozostawia w stanie nienaruszonym większość niezbędnych dla skóry substancji odżywczych — wzmacniając w ten sposób jej naturalną "tarczę ochronną", aby zapobiegać powstawaniu nowych wyprysków.