Mówi się, że dłonie świadczą o wieku kobiety

Niestety nieumiejętna pielęgnacja tej części ciała, może fałszywie przedstawiać kobiecą metrykę.
Dlatego o dłonie warto zacząć dbać jeszcze wtedy, gdy są młode.
Jak skutecznie pielęgnować dłonie i zachować jak najdłużej ich młody wygląd?
Zacznij od dopasowania najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych
do rodzaju Twojej skóry!

Skóra na wewnętrznej stronie dłoni jest grubsza niż na innych częściach ciała i dzięki temu bardziej odporna na uszkodzenia. Niestety, tak jak inne części naszego ciała, jest narażona na wysuszanie, podrażnienia i urazy. Ryzyko uszkodzenia skóry na dłoniach jest nawet większe niż w przypadku skóry na innych częściach ciała, gdyż jest ona nieustannie narażona na działanie surowych czynników środowiskowych, takich jak zimno, suche powietrze, słońce, wiatr i klimatyzacja.

Inteligentne nawilżanie

Pierwszy Krem do rąk NEUTROGENA® Formuła Norweska pojawił się w sprzedaży w 1972 roku i w krótkim czasie zapewnił marce NEUTROGENA® rangę kultowej marki.
Czerpiąc z rozległego doświadczenia marka NEUTROGENA® stworzyła kolejne produkty, które odpowiadają na potrzeby konsumentów. Specjalnie opracowane kremy do rąk to między innymi: skoncentrowany krem do rąk zapachowy i bezzapachowy, Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji rąk, Szybko wchłaniający się krem do rąk dla osób, którym zależy na czasie, Krem do rąk i paznokci łączący dwie korzyści w jednym oraz Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry, który zmniejsza i rozjaśnia przebarwienia.